fbpx

Rodo i Polityka prywatności bez artykułów, bez przywoływania numerów ustaw - po ludzku, bo wszyscy jesteśmy ludźmi :)

 

  1. Używamy śledzenia Ciasteczek (Pliki Cookies) w celach polepszenia jakości usług, lepszego dopasowania oferty i w celach remarketingowych. Wchodząc na naszą stronę po raz pierwszy, lub po raz któryś po wyczyszczeniu ciasteczek w przeglądarce zobaczysz info na ten temat. Jeśli nie godzisz się na śledzenie przez nas Twoich ciasteczek - zmień ustawienia przeglądarki, z łatwością wygooglujesz jak to zrobić.
  2. Korzystamy z pixela facebooka oraz narzędzi google w celu monitorowania ruchu na stronie gromadzenia danych o odwiedzających oraz remarketingu na innych platformach co powoduje, że możesz widzieć nasze reklamy. Dane są zbierane w formie "Ciasteczek". Jeśli nie chcesz aby Twoje dane w formie Ciasteczek były przez nas przechowywane i przetwarzane - patrz punkt wyżej.
  3. Wypełniając "Brief Kreacyjny" inaczej zwany formularzem zamówienia strony, kontaktując się z nami poprzez media społecznościowe lub formularz kontaktowy na stronie, oraz podając nam te dane w czasie rozmowy telefonicznej czynisz firmę W3wiedxma Web Studio administratorem Twoich danych osobowych - tych których nam udzielisz w czasie kontaktu.
  4. Twoje dane są przez firmę W3wiedxma Web Studio (aktualny adres siedziby w stopce) przechowywane:
    • Jeśli nie zdecydujesz się na podjęcie współpracy - wyłącznie w celu przygotowania dla Ciebie/Twojej firmy oferty handlowej oraz ewentualnego późniejszego kontaktu w celu przedstawienia oferty ponownie, jednak nie dłużej niż przez 2 lata od pierwszego kontaktu, chyba że w międzyczasie podejmiesz z nami współpracę lub skontaktujesz się z wyraźną prośbą o usunięcie danych. Twoje dane nie będą przekazywane do żadnych innych podmiotów.
    • Jeśli podejmujemy współpracę dane będą przechowywane w celach kontaktu związanego z realizacją projektu i późniejszą opieką nad projektem, w dokumentacji rozpoczętej współpracy (brief kreacyjny, umowa, wycena) oraz przekazane do księgowości wyłącznie w celach rozliczeniowych. Będziemy się również kontaktować w celu przedstawienia zmian w ofercie, zmian w prawie, konieczności przeprowadzenia zmian na stronie itp
  5. Jeśli kontaktujesz się z nami za pomocą messengera facebooka stajesz się automatycznie subskrybentem naszego BOT-a (BOT jest wykorzystywany w celu usprawnienia kontaktu, przyspieszenia wyceny usług oraz w celach informacyjnych i kontaktowych zgodnie z regulaminem facebooka), aby wypisać się z subskrypcji i jednocześnie usunąć swoje dane przechowywane przez naszego BOT-a wystarczy wpisać "STOP" w oknie messengera, aby subskrybować ponownie należy wpisać "START" lub ponownie rozpocząć konwersację z nami.
  6. Jeśli chcesz aby Twoje dane zostały usunięte i przestały być przez nas przechowywane wystarczy, że skontaktujesz się z nami bezpośrednio korzystając z danych kontaktowych podanych na stronie (w stopce oraz zakładce kontakt). Jeśli nadal trwa współpraca - usunięcie danych uniemożliwi dalszą współpracę.

 

W razie pytań lub niejasności, chęci usunięcia danych prosimy o kontakt. 


PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT