fbpx

Kim jesteśmy?

Firma powstała w sierpniu 2015 roku na górnym śląsku, obecnie nasza siedziba mieści się w Ciepłowodach, powiat Ząbkowicki na dolnym śląsku. Wcześniej (niemal do końca 2018) pracowaliśmy dla dużych kontrahentów z górnego śląska głównie jako firma podwykonawcza, aktualnie (od czerwca 2019) skupiamy się przede wszystkim na obsłudze własnych klientów biznesowych cały czas poszerzając naszą ofertę o kolejne usługi - aby nasza obsługa klienta biznesowego stawała się coraz bardziej kompleksowa.

Czym się zajmujemy?

Nasze dwa główne obszary ofertowe to projektowanie i budowa responsywnych stron www i sklepów dla firm opartych na systemach cms oraz projekty graficzne - od projektu logo, przez wizytówki, foldery i rollupy aż po cały pakiet identyfikacji wizualnej. Ale nie brakuje w naszej ofercie również innych dodatkowych usług takich jak obsługa techniczna stron www i sklepów, uzupełnianie treści czy produktów, usługi copywriterskie, retusz zdjęć produktowych, a także szkolenia z obsługi cms dla pracowników firm.

Od września 2019 zapewniamy również przy zamówieniu projektu graficznego drukowanie materiałów takich jak wizytówki, papier firmowy, koperty, broszury, foldery i wiele innych. 

Do naszej oferty powoli wkraczają również takie usługi jak optymalizacja SEO i pozycjonowanie (wyceniane osobno na odrębnych zasadach) czy też obsługa profili społecznościowych oraz konfiguracja botów na messenger. Cały czas się rozwijamy, jeśli więc nie znajdujesz tego czego szukasz i potrzebujesz w naszej ofercie napisz do nas. 

Naszym Celem jest kompleksowe zaspokajanie Twoich potrzeb ;-)

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT