fbpx

Ile kosztuje strona www? 5 czynników od których zależy cena strony www.

Ostatnio najczęściej zadawane pytanie, z którym się spotykamy nie tylko skierowane bezpośrednio do nas przez naszych klientów, ale również na forach i w grupach w sieciach społecznościowych to pytanie: "Ile kosztuje strona www?" w różnych modyfikacjach jedni pytają "za ile najtaniej można zrobić stronę", inni pytają "jakie są stawki za stronę www na wypasie", a jeszcze inni szukają optymalnej opcji gdzie cena będzie dobrze zbilansowana w stosunku do tego jaki będzie jej efekt.

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ponieważ całkowity koszt strony www zależy od wielu czynników, nie udzielimy Ci więc jednoznacznej odpowiedzi ile kosztuje "dobra strona www" zwłaszcza dlatego, że pojęcie "dobra strona www" również jest względne i zależy od punktu widzenia. W tym artykule zawarliśmy 5 najważniejszych czynników mających wpływ na cenę strony www.

 

Dlaczego w 2019 r. strona internetowa powinna być RWD?

W tym artykule postaram się wytłumaczyć dlaczego w 2019 roku Twoja strona internetowa absolutnie POWINNA być już RWD, oraz co to właściwie jest to magiczne RWD. Opowiem też o tym, jakie konsekwencje niesie już w tym roku i będzie niosło w najbliższych latach niedostosowanie Twojej strony czy to firmowej czy osobistej do RWD...

Słowo wstępu, na początek.

Postanowiliśmy podzielić się z wami naszą wiedzą i w tym celu w dniu dzisiejszym otwieramy istnienie naszego bloga eksperckiego przy stronie w3wiedxma.pl . Będziemy tutaj starali się pisać w miarę prostym językiem, tłumacząc wiele skomplikowanych pojęć i wyjaśniając "co z czym się je" w tematach związanych ze stronami www, istnieniem w internecie ogólnie, jak kupować strony www ogólnie, na co zwracać uwagę, kiedy warto zdecydować się na zrobienie strony samemu, a kiedy zlecić to ekspertowi i wiele innych.

Koronakryzys w Twojej firmie? 6 sposobów...

Biznes z tarczą, na tarczy, a może bez tarczy? 6 sposobów na koronakryzys w biznesie.

Nie da się przejść obok tematu obojętnie "koronakryzys" mniej lub bardziej dotyczy praktycznie każdej branży. Rząd proponuje nam "tarcze antykryzysowe" w wersjach 1.0, 2.0, 3.0 itd.. Wielu jednak ludzi boi się z nich korzystać znając polskie realia, inni uważają, że nie mają innego wyjścia i od razu korzystają, a część biznesów nie daje za wygraną i próbuje przetrwać. Mamy na to 6 sposobów...

"Wróć z tarczą albo na tarczy."

PIXEL_TEXT_LEGAL PIXEL_LINK_LEGAL_TEXT